Toplantı Çağrısı

Toplantı Çağrısı

Toplantı çağrısı

21. Otomatik Kontrol Ulusal Toplantısı TOK 2019, 11–14 Eylül 2019 tarihlerinde Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, Kötekli Yerleşkesinde düzenlenecektir. Mugla’da ilk defa düzenlenecek olan Otomatik Kontrol Ulusal Toplantısı’na otomatik kontrol ve otomasyon alanında çalışan tüm araştırmacıları, kamu kuruluşu ve özel sektör temsilcilerini davet etmekten mutluluk duyarız.

 

TOK 2019 konferansı, UC Santa Barbara’dan Prof. Dr. Andrew Teel ve Bilkent Üniversitesi’nden Prof. Dr. Hitay Özbay’ın davetli konuşmacı olarak katılımlarıyla gerçekleşecektir. Konferansta sunulacak bazı bildirilerin SCI-Expanded ve ULAKBIM tarafından taranan dergilerde basılması için görüşmeler devam etmektedir. Ayrıca her yıl olduğu gibi ‘En iyi bildiri’ ve ‘En iyi öğrenci bildirisi’ ödülleri verilecektir.

 

Konferansa ait detaylı bilgiye tok2019.mu.edu.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Muğla’nın coğrafi konumu ve eşsiz güzelliğe sahip ilçeleri, Üniversitemizin her geçen gün gelişen kampüsü ve Üniversitemizde TOK ulusal toplantısının ilk defa düzenlenecek olması sebebiyle oldukça geniş bir katılımla gerçekleştirebileceğimizi düşündüğümüz bu toplantıya yapacağınız her türlü katkılarınız için şimdiden teşekkür eder, sizleri Muğla’da ağırlamaktan çok memnun olacağımızı belirtmek isteriz.  

 

Düzenleme Kurulu adına,

TOK 2019 Konferans Eşbaşkanı Doç. Dr. Pınar Doğan

TOK 2019 Konferans Eşbaşkanı Dr. Öğr. Üyesi Fatma Yıldız Taşcıkaraoğlu